Rūgštinis pilingas aknės gydymui

„BCN“ PILINGAS NR. 01 - skirtas turintiems polinkį į aknę, todėl sutelkia savo poveikį į aknės paveiktą odą, kad sušvelnintų aknę, kuri yra aktyvi arba pasireiškimo fazėje.

„BCN“ PILINGAS NR. 01, dėl jame esančių AHR - migdolinės rūgšties ir BHR - salicilo rūgšties bendro poveikio, jis atlieka du skirtingus ir papildomus veiksmus: jis eksfoliuoja viršutinius odos sluoksnius, kad atskirtų senas ir pažeistas ląsteles, bei kartu su jomis pašalintų esamą aknę, taip pat komedonus, inkštirus ir užsikimšusias poras; taip pat, jis turi prevencinį ir gydomąjį poveikį dėl savo sutraukiančių, antimikrobinių ir priešuždegiminių savybių, kurios užkerta kelią galimiems pasikartojimams.

BCN PILINGAS NR. 01 yra skirtas veido, taip pat kitų kūno vietų, pvz., nugaros, krūtinės, rankų ir sėdmenų aknės gydymui.

INDIKACIJOS

Aknė, kuri yra aktyvi arba pasireiškia
Komedonai, inkštirai, užsikimšusios poros ir kt.
Folikulitas
Riebi oda
Padidėjusios poros
Paviršiniai aknės randai
Naujų aknės protrūkių prevencija

REZULTATAI

Aknės žaizdų pagerėjimas pastebimas beveik iš karto, uždegimo požymiai greitai sumažėja, o oda atrodo švelnesnė ir yra mažiau seborėjinė.

Pašalina arba eksfoliuoja negyvas odos ląsteles.

Prasiskverbdamas į poras, preparatas pagerina jų išvaizdą, pašalindamas riebalinę medžiagą, kuri užkemša poras, jis taip pat atkuria natūralią porų išvaizdą.

Pagerina dėmių ir randų išvaizdą.

Suvienodina odos spalvą padarant ją vienodesne.

Salicilo rūgšties sugebėjimas sugerti riebalus idealiai tinka sprendžiant riebios odos problemas.

Gali naudoti tamsaus fototipo žmonės.

Efektyvus visose kūno vietose, kurios turi polinkį į aknės atsiradimą, pvz., ant nugaros, krūtinės, pečių, sėdmenų ir šlaunų.

 

 

 

 

Klausti

jalevelgg.jpg
999.jpg
download.png
444.jpg
787833.jpg
111188888.jpg