Senėjimą stabdantis rūgštinis pilingas

„BCN“ PILINGAS NR. 02 - Nuo senėjimo, skirtas atkurti odos elastingumą ir skaistumą, taip pat pašalinti smulkias veido raukšles. „BCN“ PILINGO NR. 02 atjauninantis ir senėjimą stabdantis poveikis pasiekiamas kartu prisidedant ir dviejų AHR, glikolio ir migdolinės rūgščių poveikiui.

Pirmoji, pasižymi aukštu įsiskverbimo lygiu, paruošia kelią, nes jos keratolitinis poveikis skatina viršutinių raginio sluoksnio sluoksnių eksfoliaciją, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, padidina epidermio drėkinimo lygį ir stiprina natūralią odos apsauginę funkciją.  Antroji, atvėrus kelią suploninant raginį sluoksnį, pasiekia tinkamą vietą, kad galėtų atlikti kolageno, elastino ir glikozaminoglikanų sintezės stiprinimą odos spenelių sluoksnyje.

Tai yra aukščiausio lygio senėjimą stabdantis pilingas, pasižymintis puikiais rezultatais atliekant eksfoliaciją visose kūno srityse, kuriose laiko poveikis yra akivaizdesnis: veide, dekoltė ir kakle, taip pat alkūnėse, keliuose ir pėdose.

INDIKACIJOS

Sausa oda su odos fotosenėjimu.
Neskaisti, blyški oda.
Oda yra linkusi raukšlėtis.
Visų tipų odai, kartais kaip papildoma priemonė prie įprastų senėjimą stabdančių priemonių.
Sritys, kuriose senėjimas yra ypač linkęs pasireikšti: veidas, dekoltė ir kaklas, taip pat alkūnės, keliai, pėdos ir kitos išsausėjusios sritys.

REZULTATAI

Pagerina dėl saulės poveikio atsiradusių paviršinių raukšlių išvaizdą.

Gydo kitą žalą, sukeliamą perteklinio saulės poveikio.

Stimuliuoja epidermio atsinaujinimą ir didina giliausių odos sluoksnių storį.

Giliai valo poras ir pašalina negyvas odos ląsteles.

Normalizuoja keratizaciją ir suminkština šiurkščią odą.

Skatina kolageno ir elastino sintezę.

Suvienodina odos spalvą padarant ją vienodesne.

Drėkina.

Rezultatas - minkštesnė oda, tolygesne spalva, švelnia tekstūra, sumažėjusiu odos grūdėtumu ir defektais, ypač mažos raukšlės, išnyksta suteikiant odai jaunesnę, sveikesnę ir natūralesnę išvaizdą.

 

Klausti

jalevelgg.jpg
999.jpg
download.png
444.jpg
787833.jpg
111188888.jpg