Pirkimo taisyklės ir sąlygos

Elektroninės parduotuvės www.gopestetika.lt taisyklės.

1. PIRKĖJO PASKYRA
1. Norėdamas pirkti gopestetika.lt parduotuvėje produktus skirtus Profesionaliam naudojimui, Pirkėjas tai gali padaryti tik prisiregistravęs. Registracija yra būtina (estetinės medicinos produktai parduodami tik šios srities specialistams/profesionalams). Apie registracijos patvirtinimą Pirkėjas bus informuotas atskiru elektroninu laišku. Taip pat, norėdami įsitikinti Pirkėjo duomenų teisingumu, su juo telefonu ar elektroniniu paštu gali susisiekti UAB Gopestetika dirbanti vadybininkė.

1.2. Susikūrus kliento paskyrą galima paprasčiau apsipirkinėti, nereikia pakartotinai įvedinėti kontaktinės užsakymo informacijos. Norėdamas susikurti savo PASKYRĄ, Pirkėjas turi PRISIJUNGTI viršutiniame dešiniajame kampe ir užpildyti registracijos formą (taip pat registracija yra prie kiekvieno produkto).

1.3. Registracijos metu Pirkėjas nurodo savo vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, kuris vėliau bus naudojamas prisijungti prie paskyros, formuojant sąskaitą, susisiekiant su juo dėl užsakymų, taip pat informuojant apie naujienas naujienlaiškio pagalba. Pateikus klaidingą arba kito asmens el. pašto adresą, užregistruota paskyra gali būti ištrinta be išankstinio perspėjimo. Jeigu norite panaikinti paskyrą (registraciją), susisiekite su mumis: eshop@gopestetika.lt ir paskyra bus panaikinta. 

1.4. Registracijos metu Pirkėjas pateikia slaptažodį, kurį naudos jungdamasis prie paskyros, gopestetika.lt neprisiima jokios atsakomybės už galimą žalą, atsiradusią Pirkėjui neužtikrinus savo paskyros saugumo ar atskleidus slaptažodį kitiems asmenims.

1.5. Vienas Pirkėjas gali registruotis tik vieną kartą ir turėti tik vieną paskyrą.

2 . PRODUKTŲ UŽSAKYMAS IR ATSISKAITYMAS
2.1. Suformavęs pirkinių krepšelį bei užpildęs reikiamus duomenis, Pirkėjas į savo elektroninį paštą gaus užsakymo duomenis. Kadangi pirkti gali tik registruoti specialistai, po krepšelio suformavimo tolesnis užsakymo vykdymas perduodamas konkretų Pirkėją aptarnaujančiai vadybininkei dirbančiai UAB Gopestetika įmonėje. 

2.2. Prekių kainos nurodytos eurais. Visos kainos nurodytos su PVM.

3. PRODUKTŲ PRISTATYMAS
3.1. Prekės pristatomos Pirkėjui patagiausiu būdu (susitarus su vadybininke), taip pat prekes galima atsiimti Vytauto pr. 13, Kaune.

4. PRODUKTŲ GRĄŽINIMAS
4.1. Kiekvienos parduodamos prekės pagrindinės savybės nurodomos kiekvienos prekės aprašyme.

4.2. Produkto grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti pagal LR įstatymą pardavėjui sutikus priimti prekę per 14 dienų nuo produkto atsiėmimo dienos (išskyrus maisto papildus, kosmetiką, medicinos prietaisus ir elektros prietaisus).

4.3. Pagal LR įstatymą produktus galima grąžinti tik šalių susitarimu t.y. pardavėjui sutikus priimti. Grąžinant produktą būtina laikytis papildomų sąlygų:

4.3.1. produktas turi būti nenaudotas.

4.3.2. produktas turi būti grąžinamas originalioje, nepažeistoje pakuotėje.

4.3.3. grąžinant produktą, būtina pateikti jo įsigijimą patvirtinantį dokumentą.

4.3.4. produktai turi būti grąžinami siuntėjo adresu, nurodytu ant pakuotės.

4.4. gopestetika.lt turi teisę nepriimti grąžinamų produktų, jei buvo nesilaikyta produktų grąžinimo sąlygų.

4.5. Jei produkto trūkumai atsirado dėl gopestetika.lt kaltės ir jų neįmanoma pašalinti, arba pakeisti prekės, sumokėti pinigai grąžinami banko pavedimu į mokėtojo banko sąskaitą.

5. PIRKĖJO ĮSIPAREIGOJIMAI IR TEISĖS
5.1. Pirkėjas įsipareigoja laikytis gopestetika.lt taisyklių ir Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos teisės aktų.

5.2. Pirkėjas visiškai atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų tikslumą ir teisingumą. Jei Pirkėjas registracijos formoje pateikia netikslius ar neteisingus duomenis, gopestetika.lt neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.

5.3. Pirkėjas visiškai atsako už savo veiksmus, atliktus gopestetika.lt svetainėje.

5.4. Pirkėjas turi teisę nepriimti suteiktos paslaugos ar prekės, jei ji neatitinka užsakyme nurodytų specifikacijų. Susiklosčius tokioms aplinkybėms, pakartotinis užsakymo atlikimas ištaisant kokybės trūkumus Pirkėjui nieko nekainuoja.

6. PARDAVĖJO ĮSIPAREIGOJIMAI IR TEISĖS
6.1. gopestetika.lt įsipareigoja Pirkėjo užsakytus gaminius pristatyti nurodytu adresu, kaip numatyta šių taisyklių 3 skyriuje.

6.2. gopestetika.lt įsipareigoja nemokamai atlikti netinkamai įvykdyto užsakymo taisymo darbus, jei užsakymas buvo atliktas netinkamai dėl gopestetika.lt kaltės.

6.3. gopestetika.lt neprisiima jokios atsakomybės už nuostolius, atsiradusius dėl to, kad Pirkėjas, neatsižvelgdamas į gopestetika.lt rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis. Šios taisyklės sudarytos remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

SL 2021 LT tamsuspakpakTop imone logo RGB LT