Pluryal hialurono užpildai

Daugiau apie produktus

KOKYBĖS GARANTIJA: „Pluryal“ preparatai gaminami laikantis griežtų tarptautinių standartų: ISO 13485 ir MDD93/42 (medicinos prietaisai) ir ISO 22716 (kosmetika). Taikant griežtą kokybės kontrolę, kiekvienas produktas yra kruopščiai tikrinamas prieš išleidžiant į rinką. 

NUOLATINĖS INOVACIJOS: „Pluryal“ pasiryžęs siekti nuolatinės pažangos, todėl didelę dalį metinių pajamų skiria moksliniams tyrimams ir plėtrai. „Pluryal“ pristato inovatyvią biorevitalizuojančių užpildų (angl. „densifier“) koncepciją. Tai yra visiškai nauja odai (veidui ir kūnui), plaukams ir intymioms zonoms skirtų injekuojamų preparatų karta.

MOKSLINIAI IR KLINIKINIAI TYRIMAI: Siekdami užtikrinti visų „Pluryal“ produktų saugumą ir veiksmingumą, mes nuolat vykdome klinikinius tyrimus ir bandymus. Mūsų įkurta „Pluryal Academy“ akademija rengia mokymus ir šviečiamuosius renginius visiems „Pluryal“ naudojantiems estetinės medicinos specialistams visame pasaulyje. Jų metu mokoma tikslaus protokolų taikymo siekiant užtikrinti geriausius rezultatus pacientams. 

MOKSLAS – MŪSŲ KOMPETENCIJA

paysera

Saugus, patogus ir greitas atsiskaitymas.

DPD Zenklai LT LV EE RU EN 70x70 Kreiv RGB 01       Top imone logo RGB LT