ĮVYKIŲ KALENDORIUS

Birželio mėnesį planuojami pažintiniai seminarai:

1. Biorevitalizuojančių Pluryal užpildų su polinukliotidais panaudojimas

2. Mezoterapiniai siūlai (Alfa Medical)

3. Biorevitalizacija (Pluryal Booster, Overage)

4. Mezoterapija (Institute BCN)

5. PRP kraujo plazma (Cellenis PRP)

2024-06-20

Registracija

Mokymai

Ieškote kokybiškų pažintinių seminarų grožio srityje? Tuomet mūsų įmonės organizuojami pažintiniai seminarai gali būti geriausias pasirinkimas. Mes turime sukaupę didelę patirtį organizuojant tokio tipo seminarus, kurie skirti tobulinti savo žinias grožio srities specialistams. Organizuojami tiek individualūs, tiek ir grupiniai pažintiniai seminarai, kuriuos veda aukščiausio lygio savo srities profesionalai: hialurono užpildų, mezoterapijos, mezoterapinių siūlų ar mezoterapinių siūlų su kaniule, biorevitalizacijos, PRP kraujo plazmos, Mezopen

Ką sužinosite seminarų metu? Jums bus suteiktos individualios mokymo sąlygos, atsakysime į visus rūpimus klausimus, pateiksime seminarų medžiagą. Maža to, seminarų metu nėra laiko apribojimo, kadangi pabaiga priklauso tik nuo Jūsų. Kitaip tariant, dėstytoja atsakys ir padės suprasti Jums rūpimos procedūros subtilybes, suteiks visą reikalingą teorinę informaciją apie procedūros technikos įvairoves. Pasibaigus seminarams užtikriname tolimesnes konsultacijas iš mūsų įmonės specialistų.

Mūsų tikslai: suteikti kuo daugiau informacijos, perteikti svarbiausius aspektus, suteikti visą reikalingą pagalbą seminarų metu ir jiems pasibaigus. Laukiame atvykstant! 

Kilus klausimams susisiekim tiesioginiu pokalbiu puslapyje, +37069478343 arba el. paštu: admin@gopestetika.lt