Mokymai

Mūsų įmonė organizuoja estetinės medicinos mokymus skirtus tobulinti savo žinias ir įgūdžius šios srities specialistams, o taip pat norintiems jais tapti. Organizuojami tiek individualūs, tiek ir grupiniai mokymai. Juos veda aukščiausio lygio savo srities profesionalais.

Ką sužinosite mokymų metu? Visų pirma, mokymai susideda iš dviejų dalių – teorinės bei praktinės ir kurių metu sužinosite procedūrų subtilybes. Jums bus suteiktos individualios mokymo sąlygos, atsakysime į visus rūpimus klausimus, pateiksime mokymų medžiagą, praktinėje dalyje aptarsite kiekvieną modelį ir modeliui atliktą procedūrą su dėstytoja. Maža to, mokymų metu nėra laiko apribojimo, kadangi pabaiga priklauso tik nuo Jūsų. Kitaip tariant, dėstytoja atsakys ir padės suprasti procedūros subtilybes, todėl perteiks įvairias technikos įvairoves. Mokymams pasibaigus tolimesnis palaikymas iš mūsų įmonės įvairiais klausimais.

Mūsų tikslai: suteikti kuo daugiau informacijos, perteikti svarbiausius praktikos aspektus, suteikti visą reikalingą pagalbą seminaro metu ir jam pasibaigus, o taip pat išduoti sertifikatą. Tad laukiame atvykstant! 

Organizuojami (individualūs ir grupiniai) mokymai: PRP kraujo plazmos, mezoterapijos, biorevitalizacijos, hialurono užpildų, mezoterapinių siūlų.

Kilus klausimams susisiekim tiesioginiu pokalbiu puslapyje, +37069478343 arba el. paštu: eshop@gopestetika.lt

jalevelgg.jpg
999.jpg
download.png
787833.jpg
111188888.jpg