Anticeliulitinis kremas ir procedūrų poveikis

Pirmiausia būtina žinoti, kokios profesionalios procedūros padeda kovoti su celiulitu.

Celiulitas, arba lipodistrofija, yra viena dažniausių problemų, kurias spręsti padeda kosmetologai. Šiai problemai mažinti ir šalinti atliekamos kelios profesionalios procedūros. Viena tokių procedūrų yra mezoterapija, kuri gali sumažinti celiulitą. Mezoterapijos metu į atitinkamą celiulito paveiktą sritį tiesiogiai, nedideliais kiekiais įvedami pagrindiniai aktyvieji komponentai. Anticeliulitinės mezoterapijos metu naudojamos medžiagos, kurios veikia riebalinį, jungiamąjį audinį bei mikrocirkuliaciją ir spartina organzmo natūralaus riebalų deginimo mechanizmo veikimą.

Kokie aktyvieji komponentai yra veiksmingiausi kovojant su celiulitu?

Apžvelkime veiksmingiausius aktyviuosius komponentus, naudojamus kovoti su celiulitu įvairiais būdais: mezoterapijoje, mikroadatinėje terapijoje ir beadatinėje mezoterapijoje (elektroporacijoje, jonoforezėje, ultragarso terapijoje, termoterapijoje, vakuuminėje terapijoje, galvaninės ir ištisinės srovės, radiodažnių terapijoje ir pan.).

Fosfatidilcholinas

Šis komponentas skaido ląstelėse susikaupusius riebalus. Skaidydamas riebalus, jis palengvina jų perėjimą į kraujotaką ir tolesnį perkėlimą į atitinkamas kūno vietas, iš kurių lengviau pasišalina.

L-karnitinas

L-karnitinas yra atsakingas už riebalų metabolizmą. Jis užtikrina, kad suskaidytos riebalų sankaupos patektų į kraujotaką. L-karnitinas suriša riebalus kūno vietose, kuriose ląstelės paverčia riebalus energija.

Kofeinas

Skatina lipolizę išskirdamas riebalų rūgštis ir glicerolį. Mažina trigliceridų adipocituose susidarymą ir kaupimąsi. Kofeinas skatina kraujagyslių plėtimąsi, todėl sustiprina kraujotaką.

Azijinė centelė

Spartina keratinizaciją ir palaiko greitesnį, sveikesnį tam tikrų audinių komponentų augimą. Skatina kolageno gamybą. Mažina uždegimą ir pertvarko ekstraceliulinio odos užpildo (matrikso) struktūrą. Pagerina venų sienelių tonusą ir elastingumą.

Ką daryti po profesionalios procedūros

Labai svarbu naudoti produktą, kuris padėtų palaikyti ir sustiprinti klinikoje ar salone atliktos procedūros poveikį.

Šiuo tikslu „Institute BCN“ sukūrė kremą MesoCell®, skirtą kovoti su celiulitu namuose. Jo pagrindą sudaro profesionalioms procedūroms naudojami aktyvieji komponentai.

mesocell

MesoCell® naudojami itin veiksmingi aktyvieji komponentai, padedantys kovoti prieš celiulitą, parinkti atsižvelgiant į jų gebėjimą skatinti kraujotaką, skaidyti riebalų ląsteles ir kovoti prieš skysčių užsilaikymą. Išskiriama ši MesoCell® kremo teikiama nauda:

- Nutraukia riebalų susidarymo mechanizmų veikimą ir padeda paversti riebalinį audinį jungiamuoju audiniu.
- Sukelia lipolizę, skatindamas adipocitus išskirti riebalus, kad šie būtų metabolizuoti.
- Tonizuoja, stiprina ir sutvirtina odą.
- Gerina lokalizuoto paburkimo (edemos) reabsorbciją.
- Gerina cirkuliaciją celiulito paveiktose vietose.

Rezultatai, pasiekti naudojant MesoCell® po profesionalių procedūrų

celiuli

Šiame atvejo pavyzdyje parodome, kaip buvo gydomas celiulitas derinant du metodus: mikroadatinę terapiją ir elektroporaciją. Ši 36 metų pacientė turėjo celiulitą ir suglebusią odą sėdmenų srityje ir ant kojų.

Tekstas nuotraukoje:

Kova su celiulitu

Aktyvieji komponentai: azijinė centelė, BCN Adipo, BCN Adipo Forte, BCN Cleanser, BCN Tensis-Peptides, koefinas, hialurono rūgšis 2 proc., hialurono rūgštis 3 proc., L-karnitinas, MesoCell, MesoVita, fosfatidilcholinas 10, rutinas ir barkūnas

Pagrindiniai aktyvieji komponentai, naudojami profesionalioms procedūroms: azijinė centelė, BCN Adipo, BCN Adipo Forte, BCN Cleanser, BCN Tensis-Peptides, koefinas, hialurono rūgšis 2 %, hialurono rūgštis 3 %, L-karnitinas, MesoCell, MesoVita, fosfatidilcholinas 10, rutinas ir barkūnas.

Priemonė, skirta naudoti namuose: MesoCell®