Biorevitalizantas JALEVEL

Jalevel - aukščiausios kokybės biorevitalizantas iš Monako! Biorevitalizanto Jalevel formulė kruopščiai išdirbta ir unikali, nes sukurta siekiant aukščiausio rezultato.

Izotoniškas ir biologiškai skaidomas biorevitalizantas gaminamas iš negyvulinės kilmės natrio hialuronato arba hialurono rūgšties. Ypač efektyviai drėkina odą ir mažiną jos sausumą, o taip pat nepakankamą elastingumą, odai suteikiant spindesį. Biorevitalizantas Jalevel padeda kovoti su raukšlėmis, pagerina odos atsinaujinimo procesus. 

Biorevitalizanto Jalevel naudojimo technika paprasta - vienkartiniame švirkšte esantis skystis injekuojamas į viršutinį odos sluoksnį, remiantis vienu iš šių metodų - linijiniu arba mikropapuliniu. Svarbu ir tai, jog dėl produkto sudėtyje esančių medžiagų odoje matomos papulės išnyksta per kelias dienas. Poveikis akivaizdus jau pirmos procedūros metu, kadangi oda atsinaujina, sudrėksta ir pagerėja jos tonusas. Kita vertus, norint koreguoti didesnius odos defektus (gilius randus) gali prireikti ilgesnio gydymo ciklo.

- ypač didelė hialurono rūgšties koncentracija 20 (mg/ml), o švirkšte telpa net 2 ml hialurono rūgšties, 

- molekulinė masė: 1 - 1,5 milijonų daltonų,

- adata - 2 x 30 G 1/2,

- ph - 7,

- injekavimo gylis - viršutinis arba vidurinis derma sluoksnis.

Norime priminti, jog mūsų įmonė yra vienintelis oficialus (exclusive distributor) biorevitalizanto JALEVEL platintojas (distributorius) Lietuvoje ir Latvijoje, todėl tik pas mus galite įsigyti kokybišką produktą gautą tiesiai iš gamintojo - kompanijos Innate Monaco SARL.

Klausti

Panašios prekės

jalevelgg.jpg
999.jpg
download.png
787833.jpg
111188888.jpg