Biorevitalizantas JALEVEL

2 ml

Izotoniškas ir biologiškai skaidomas biorevitalizantas Jalevel (Monakas) gaminamas iš negyvulinės kilmės natrio hialuronato arba hialurono rūgšties. Produktas drėkina odą ir mažiną jos sausumą, o taip pat nepakankamą elastingumą. Biorevitalizantas Jalevel skirtas koreguoti senėjimo raukšles, pagerinti odos atsinaujinimo procesus. 

Biorevitalizanto Jalevel naudojimo technika paprasta - vienkartiniame švirkšte esantis skystis injekuojamas į viršutinį odos sluoksnį, remiantis vienu iš šių metodų - linijiniu arba mikropapuliniu. Svarbu ir tai, jog dėl produkto sudėtyje esančių medžiagų odoje matomos papulės išnyksta per kelias dienas. Poveikis akivaizdus jau pirmos procedūros metu, kadangi oda atsinaujina, sudrėksta ir pagerėja jos tonusas. Kita vertus, norint koreguoti didesnius odos defektus (gilius randus) gali prireikti ilgesnio gydymo ciklo.

- ypač didelė hialurono rūgšties koncentracija 20 (mg/ml), o švirkšte telpa net 2 ml hialurono rūgšties, 

- molekulinė masė: 1 - 1,5 milijonų daltonų,

- adata - 2 x 30 G 1/2,

- ph - 7,

- injekavimo gylis - viršutinis arba vidurinis derma sluoksnis.

Norime priminti, jog mūsų įmonė yra vienintelis oficialus (exclusive distributor) biorevitalizanto JALEVEL platintojas (distributorius) Lietuvoje ir Latvijoje, todėl tik pas mus galite įsigyti kokybišką produktą gautą tiesiai iš gamintojo - kompanijos Innate Monaco SARL.

Klausti

Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 100 € ir daugiau. Prekių pristatymas per 2-3 darbo dienas.

paysera

Saugus, patogus ir greitas atsiskaitymas.

 

14 dienų prekių grąžinimo garantija.