Juves hialurono užpildai

Daugiau apie produktus

Juves laboratorija buvo įkurta Paryžiuje 2015 metais ir tapo viena lyderiaujančių kompanijų estetinės medicinos srityje, o taip pat naujų medicinos priemonių gamyboje. Juves laboratorijos tikslas kurti aukščiausios kokybės produktus skirtus estetinei medicinai, todėl kompanija pasitelkia geriausius savo srities profesionalus (chemikus, biologus, farmacininkus, kosmetologus, o taip pat plastikos chirurgus).

Juves laboratorijoje gaminami hialurono užpildai Juves FigurHA remiasi FusionLink technologija. Tai naujausia technologija taikoma hialurono užpildų gamyboje, todėl užpilduose esantis ypač koncentruotas hialurono rūgšties elastingumas, užtikrina efektyvų gilių raukšlių gydymą. Maža to, padidintas hialurono rūgšties klampumas suteikia galimybę efektyviai koreguoti konkrečias zonas.

Visi produktai gaminami laikantis griežtų kokybės ir saugumo reikalavimų. Juves laboratorija veikia pagal ISO9001 ir ISO13485 kokybės ir saugumo standartus, o gaminami produktai sertifikuoti CE, todėl yra saugūs, patikimi ir puikiai injekuojami.

Produktai nesukelia alergijų, todėl šalutinių poveikių rizika naudojant Juves užpildus minimali. Čia svarbu tai, jog užpildai gaminami ypatingu būdu - sterilizuojant ir šalinant deguonį. Gaunami rezultatai naudojant šiuos produktus ypač efektyvūs ir harmoningi. Hialurono užpildai gaminami naudojant natūralias, nesukeliančias alergijų ir sinergetiškas medžiagas. 

Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 100 € ir daugiau. Prekių pristatymas per 2-3 darbo dienas.

paysera

Saugus, patogus ir greitas atsiskaitymas.

 

14 dienų prekių grąžinimo garantija.