Juves hialurono užpildai su lidokainu

Daugiau apie produktus

Juves laboratorija įkurta Paryžiuje 2015 metais ir tapo viena lyderiaujančių kompanijų estetinės medicinos srityje, o taip pat naujų medicinos priemonių gamyboje. Juves laboratorijos tikslas kurti aukščiausios kokybės produktus skirtus estetinei medicinai, todėl kompanija pasitelkia geriausius savo srities profesionalus (chemikus, biologus, farmacininkus, kosmetologus, o taip pat plastikos chirurgus).

Juves laboratorijoje gaminami hialurono užpildai Juves FigurHA remiasi FusionLink technologija. Tai naujausia technologija taikoma hialurono užpildų gamyboje.

Visi produktai gaminami laikantis griežtų kokybės ir saugumo reikalavimų. Juves laboratorija veikia pagal ISO9001 ir ISO13485 kokybės ir saugumo standartus, o gaminami produktai sertifikuoti CE.

Produktai nesukelia alergijų, todėl šalutinių poveikių rizika naudojant Juves užpildus minimali. Hialurono užpildai Juves gaminami naudojant natūralias, nesukeliančias alergijų ir sinergetiškas medžiagas. 

Mūsų įmonė yra vienintelis oficialus (exclusive distributor) Juves užpildų platintojas (distributorius) Lietuvoje, todėl tik pas mus galite įsigyti kokybiškus produktus gautus tiesiai iš gamintojo.

paysera

Saugus, patogus ir greitas atsiskaitymas.

DPD Zenklai LT LV EE RU EN 70x70 Kreiv RGB 01       Top imone logo RGB LT