KELO-COTE UV randų gelis

Tubelė, 15 gr

35,00 €

Sandėlyje nėra

„Kelo-cote® UV“ - tai unikalus, patentuotas, pažangios sudėties silikoninis gelis, skirtas randų gydymui. Priemonė padeda išvengti ryškių randų susidarymo ir saugo nuo saulės spindulių poveikio (SPF 30).

„Kelo-cote® UV“ su SPF 30 specialiai sukurtas seniems ir naujiems randams saugoti nuo neigiamo saulės poveikio: jis saugo nuo saulės sukeliamo paraudimo ir hiperpigmentacijos bei pagerina bendrą randų išvaizdą. Gelį galima naudoti įvairios kilmės randams: likusiems po operacijų, traumų, žaizdų ar nudegimų. Patentuota silikono technologija „Kelo-cote®“, klinikinių tyrimų duomenimis, mažina (plokština), minkština ir lygina randus, taip pat mažina jų paraudimą, niežėjimą ir skausmą. Gelis „Kelo-cote®“ taip pat gali padėti išvengti didelių ir nenormalių randų susiformavimo. Dėl unikalios technologijos geliui džiūstant susidaro elastinga, orui laidi, bet drėgmei nepralaidi plėvelė, kuri, prisitvirtinusi prie išorinio (raginio) odos sluoksnio (lot. stratum corneum), užtikrina rando drėkinimą ir apsaugą.

Nesvarbu, ar randas susidarė susiuvus pjūvį, ar natūraliai gyjant žaizdai, jį reikia saugoti nuo saulės poveikio per visą formavimosi laikotarpį (kol rando spalva raudona ar rausva), kuris, tyrimų duomenimis, gali trukti nuo 6 mėnesių iki 3 metų. Jeigu naujas ar neseniai atsiradęs randas nesaugomas nuo saulės, gali atsirasti nepageidaujama ilgalaikė rando pigmentacija. Tokia pigmentinė dėmė, lyginant su gretima sveika oda, gali atrodyti neestetiškai. Todėl, būnant saulėje, rekomenduojama randus tepti apsaugos nuo saulės priemonėmis kas 2 arba 3 valandas**. (**Acta Derm Venereol 2007; 87: 24-32).

„Kelo-cote® UV“ sudėtyje yra aukšto lygio apsaugą nuo saulės užtikrinančių medžiagų, kurios kartu su patentuota ir patikrinta silikono technologija sukuria optimalią gijimo terpę visiems randams. Unikalus apsauginių ir gydomųjų medžiagų mišinys vienoje tūbelėje – tai dviguba nauda vienu patepimu, skatinanti estetišką randų gijimą.

„Kelo-cote® UV“ puikiai tinka naudoti ant veido, kaklo, rankų, krūtinės ir kitose saulės veikiamose kūno vietoms. Gelį galima tepti ant sąnarių, galūnių lenkimo vietose, taip pat ant plaukuotos odos bei ant didelių nudegiminių ir trauminių randų. „Kelo-cote® UV“ taip pat galima naudoti kartu su kompresinėmis ir kitomis randų gydymo priemonėmis.

Indikacijos: „Kelo-cote® UV“ – tai unikalus, patentuotas silikoninis gelis, skirtas randų gydymui, kuris užkerta kelią nenormalių randų formavimuisi ir sudėtyje turi nuo saulės poveikio saugančių medžiagų. Geriausiam rezultatui pasiekti gelis „Kelo-cote® UV“ turi veikti odą 24 valandas per parą. Rekomenduojama minimali gydymo trukmė 60 – 90 dienų. Didelių ir senų randų gydymas gali užtrukti ilgiau, jei po pirminio 90 dienų kurso vis dar stebimas gerėjimas.

Atsargumo priemonės: tik išoriniam naudojimui. Vengti patekimo į akis, ant gleivinių, ant III laipsnio nudegimo vietų ir atvirų žaizdų. Negalima naudoti dermatologinėms būklėms, kai pažeistas odos vientisumas. Jei sudirgininama oda, nutraukti naudojimą ir kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti 5 -25 oC temperatūroje.

Naudojimas:  Įsitikinti, kad randas yra sausas ir švarus. Tepti tolygiu, plonu sluoksniu 2 kartus per dieną, 30 minučių prieš buvimą saulėje.  Geliui nudžiūvus, galima naudoti kitas kosmetikos priemones.  Kūdikius ir vaikus saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Patarimai kaip džiovinti gelį:  jeigu užtepus gelio „Kelo-cote® UV“ per 4–5 min. jis nenudžiūsta, greičiausiai užteptas per didelis kiekis. Švelniai pašalinti perteklių ir palikti nudžiūti. „Kelo-cote® UV“ džiūvimo laikas priklauso nuo gelio ir odos temperatūrų skirtumo. Šiltesnio klimato aplinkoje, norint sutrumpinti džiūvimo laiką, rekomenduojama „Kelo-cote® UV“ laikyti šaldytuve. Šaltesnėje aplinkoje, norint sutrumpinti džiūvimo laiką, naudoti plaukų džiovintuvą mažiausiu intensyvumu.

Sudėtis: oktinoksatas* 7,5 %, oktisalatas* 5,0 %, oktokrilenas* 10 %, oksibenzonas* 6,0 %, polisiloksanas, silikono dioksidas, izopropilo miristatas. *nuo saulės poveikio sauganti medžiaga.

Gamintojas Advanced Bio-Technologies, Inc., 4830 West Kennedy Blvd, Suite 600, Tampa, Florida 33609, JAV.

Įgaliotasis atstovas ES Alliance Pharma S.r.l Viale Restelli 5, 20124 Milanas, Italija.

Klausti

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT PREKIŲ NUO 20 eur

paysera

Saugus, patogus ir greitas atsiskaitymas.

 

14 dienų prekių grąžinimo garantija.