Institute BCN Prebiotics kremai

Daugiau apie produktus

BCN PREBIOTICS linija atkuria ir apsaugo jūsų odos balansą!

Institute BCN sukūrė BCN PREBIOTICS liniją, kurią sudaro pažangūs, visų tipų odai skirti produktai. Šiuose produktuose naudojamas intensyviai drėkinančių, antioksidacinių medžiagų derinys, taip pat prebiotikai. Šie kremai tinka visų tipų odai, ypač odai, kuriai buvo atliktos medicininės ir estetinės procedūros. Tokios procedūros gali agresyviai veikti odą ir pakeisti jos mikrobiomos pusiausvyrą.

Plataus spektro prebiotikų kompleksą, esantį BCN PREBIOTICS produktuose, sudaro veikliosios medžiagos skatinančios sveikos, subalansuotos mikrobiomos augimą ir žymiai pagerinančios bendrą odos būklę, saugančios nuo taršos ir aplinkos poveikio.

PREBIOTIKAI yra natūralios medžiagos, kuriomis minta konkrečios saprofitinėje floroje esančios naudingųjų bakterijų grupės, bet ne kenksmingos bakterijos. Tai reiškia, kad tinkamas maistinių medžiagų derinys skatina „draugiškų“ populiacijų augimą, o nenaudingos ar oportunistinės populiacijos pradeda nykti. Tai padeda atkurti ir palaikyti sveikos odos natūralios floros pusiausvyrą.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT PREKIŲ NUO 50 eur

paysera

Saugus, patogus ir greitas atsiskaitymas.

DPD Zenklai LT LV EE RU EN 70x70 Kreiv RGB 01       Top imone logo RGB LT