Dr. Grandel kosmetika

Daugiau apie produktus

GRANDEL kompanija per 65 savo gyvavimo metus išaugo į pasaulinę kosmetikos produktų ir SPA industrijos lyderę, tiriančią, plėtojančią ir gaminančią natūralios kilmės, aukštųjų technologijų dėka ištobulintus produktus. Įmonės veikla apima pilną ciklą, pradedant nuo mokslinių tyrimų, receptūrų sudarymo ir baigiant aukštųjų technologijų gaminiais ir unikaliu pakuočių dizainu.

Gamyba vykdoma pagal farmacijos pramonei taikomus GGP standartus, taikančius itin griežtus reikalavimus kokybei.

Įmonė turi nuosavą tyrimų centrą, kuriantį naujus inovatyvius produktus. Visos įmonės produkcijos kokybė tikrinama nuosavoje laboratorijoje bei tvirtinama nepriklausomų ekspertų Vokietijoje.

DR.GRANDEL kosmetika skirta tiek PROFESIONALIAM naudojimui, tiek naudojimui NAMUOSE. Plati gama produktų skirtų naudoti namuose, sustiprina odos priežiūros efektyvumą.

GRANDEL – tai šeimai priklausanti kompanija, turinti ultra modernią gamyklą Vokietijoje, dukterines įmones bei partnerius visame pasaulyje. Faktas, kad kompanija nuo įkūrimo priklauso tai pačiai šeimai, užtikrina produktų vystymo nuoseklumą. Šiuo metu DR. GRANDEL kosmetikos produktais sėkmingai prekiaujama 40 šalių. 20 000 grožio specialistų dirba su DR. GRANDEL produktais visame pasaulyje.

Mokslo tyrimai, profesionalus požiūris, optimizuoti gamtinės kilmės ingredientai, efetyvumas ir puiki tolerancija užtikrina grožio puoselėjimui skirtų DR. GRANDEL produktų  išskirtinumą, bei aukštą vertinimą profesionalų ir vartotojų tarpe. Tai suteikia pojūtį, kad išsirinkote geriausią savo odai ir jos individualiems poreikiams.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS PERKANT PREKIŲ NUO 50 eur

paysera

Saugus, patogus ir greitas atsiskaitymas.

DPD Zenklai LT LV EE RU EN 70x70 Kreiv RGB 01       Top imone logo RGB LT