white flowers.jpeg

Pradžia

Estetinės medicinos produktais prekiaujančią įmonę Gopestetika sudaro savo sritį išmanančių profesionalų komanda.

Mes esame oficialūs Institute BCN produktų distributoriai (platintojai) Lietuvoje, biorevitalizanto Jalevel distributoriai (platintojai) Lietuvoje ir Latvijoje. Taip pat mūsų įmonė yra oficiali Gold Collagen naujos kartos grožio produktų (geriamas kolagenas, kaukės, tabletės) distributorė/platintoja Lietuvoje ir Latvijoje, o taip pat Dr. Grandel kosmetikos linijos skirtos profesionalams distributorė (platintoja) Lietuvoje.

Be to, mes prekiaujame aukščiausios kokybės kraujo plazma Cellenis PRP, hialurono užpildais, mezoterapiniais kokteiliais, kremais, mezoterapiniais siūlais, estetinės medicinos įranga ir kita produkcija. Rengiame įvairaus pobūdžio mokymus (PRP kraujo plazmos, mezoterapijos ir t. t.) su aukščiausio lygio savo srities profesionalais.

Mūsų tikslai - ilgalaikis bendradarbiavimas, pasitikėjimas mūsų įmone ir produktais, aukščiausios kokybės aptarnavimas bei produktų konsultavimas.

Mes ne tik norime parduoti produktą, tačiau pirmiausia padėti mūsų klientams pasiekti maksimalių rezultatų estetinės medicinos srityje. Gopestetikos komanda visuomet pasiruošusi atsakyti į Jums rūpimus klausimus, todėl drąsiai klauskite!

jalevelgg.jpg
999.jpg
download.png
444.jpg
787833.jpg
111188888.jpg