rozes.jpeg

Pradžia

Estetinės medicinos produktais prekiaujančią įmonę Gopestetika sudaro savo sritį išmanančių profesionalų komanda. Mes ne tik esame oficialūs biorevitalizanto JALEVEL distributoriai (platintojai) Lietuvoje ir Latvijoje, vokiečių kompanijos Dr. Grandel kosmetikos linijos skirtos profesionalams distributoriai (platintojai) Lietuvoje, bet taip pat prekiaujame aukščiausios kokybės kraujo plazma Cellenis PRP, hialurono užpildais, mezoterapiniais kokteiliais, kokteiliais su peptidais, kremais (INSTITUTE BCN, Ispanija), rūgštiniais pilingais (K-Surgery, Italija), mezoterapiniais siūlais, kaukėmis, estetinės medicinos įranga ir kita produkcija. Taip pat rengiame įvairaus pobūdžio mokymus (PRP kraujo plazmos, mezoterapijos ir t. t.).

Mūsų tikslai - ilgalaikis bendradarbiavimas, pasitikėjimas mūsų įmone ir produktais, aukščiausios kokybės aptarnavimas bei produktų konsultavimas.

Mes norime ne tik parduoti produktą, tačiau pirmiausiai padėti mūsų klientams pasiekti maksimalių rezultatų estetinės medicinos srityje. Gopestetikos komanda visuomet pasiruošusi atsakyti į Jums rūpimus klausimus, todėl galite klausti nedvejodami!

daugiau
jalevelgg.jpg
logo.png