white flowers.jpeg

Pradžia

Estetinės medicinos produktais prekiaujančią įmonę Gopestetika sudaro savo sritį išmanančių profesionalų komanda. Mes esame oficialūs biorevitalizanto JALEVEL distributoriai (platintojai) Lietuvoje ir Latvijoje, vokiečių kompanijos Dr. Grandel kosmetikos linijos skirtos profesionalams distributoriai (platintojai) Lietuvoje, taip pat prekiaujame aukščiausios kokybės kraujo plazma Cellenis PRP, hialurono užpildais, mezoterapiniais kokteiliais. Maža to, prekiaujame GOLD COLLAGEN naujos kartos grožio produktais (geriamas kolagenas, kaukės, tabletės), kokteiliais su peptidais, kremais (INSTITUTE BCN, Ispanija), mezoterapiniais siūlais, kaukėmis, estetinės medicinos įranga ir kita produkcija. Rengiame įvairaus pobūdžio mokymus (PRP kraujo plazmos, mezoterapijos ir t. t.) su aukščiausio lygio savo srities profesionalais.

Mūsų tikslai - ilgalaikis bendradarbiavimas, pasitikėjimas mūsų įmone ir produktais, aukščiausios kokybės aptarnavimas bei produktų konsultavimas.

Mes norime ne tik parduoti produktą, tačiau pirmiausiai padėti mūsų klientams pasiekti maksimalių rezultatų estetinės medicinos srityje. Gopestetikos komanda visuomet pasiruošusi atsakyti į Jums rūpimus klausimus, todėl galite klausti nedvejodami!

jalevelgg.jpg
999.jpg
download.png
444.jpg
787833.jpg
111188888.jpg